E-shop

Doprava zdarma při nákupu nad 4050,- Kč.

Možná platba dobírkou, PayPal, Kreditní kartou.

 

AXI MOTORY S ROTAČNÍM PLÁŠTĚM

V kategorii Axi motorů s rotačním pláštěm naleznete široký výběr řad kvalitních elektromotorů AXI. Nabízíme řady AXI 22xx, 28xx, 41xx, 53xx i Double Axi 5330. Dlouholeté zkušenosti, precizní zpracování a použití nejnovějších materiálů řadí motory AXI mezi celosvětovu špičku ve výrobě vysokovýkonných střídavých motorů. Vyzkoušejte je také!

 

PROHLÉDNOUT SI AXI MOTORY S ROTAČNÍM PLÁŠTĚM >

DOPORUČENÉ REGULÁTORY

Kategorie doporučených regulátorů obsahuje regulátory JETI ADVANCE PRO a JETI SPIN. Regulátory Advance PRO vyhovují všem náročným požadavkům uživatelů a ve spojení s novou programovací kartou ProgCard Pro uspokojí i nejnáročnějšího uživatele. Některé typy regulátorů mají integrovaný zdroj stabilizovaného napětí pro napájení přijímače a serv tzv. BEC. Regulátory SPIN mohou pracovat se všemi typy akumulátorů NiCd, NiMH, Li–Pol, Li–Ion a LiFe (A123). Díky širokým možnostem nastavení jsou používány ve všech leteckých kategoriích, včetně helikoptér a patří ke standardní výbavě většiny špičkových pilotů

 

PROHLÉDNOUT SI DOPORUČENÉ REGULÁTORY >

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ 

V kategorii příslušenství naleznete nejdůležitější doplňky k Vašemu motoru AXI. Můžete si tak pořídit EVP mechaniku, gumičkové unašečesadu pro obrácenou montáž, kleštinové unašeče, AXI chladiče, AXI a VMGM převodovky či AXI vrtule. Příslušenství vyniká precizním zpracováním a kvalitou materiálu pro dlouhou životnost.

U motorů AXI řady V2 je příslušenství pro obrácenou montáž i unašeč vrtule součástí balení!

 

PROHLÉDNOUT SI PŘÍSLUŠENSTVÍ >

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace