O Axi

 

Výroba vysokovýkonných střídavých motorů AXI s rotačním pláštěm (outrunner)


Vysokovýkonné střídavé elektromotory AXI jsou vyráběny ve společnosti MODELMOTORS s. r. o. již od roku 2001.

 

Od počátku se naše společnost specializuje především na vývoj a výrobu těchto modelářských motorů. První prototyp AXI motoru byl zkonstruován během roku 2001, byla u něj jako u jednoho s z prvních na světě využita koncepce střídavého elektromotoru s rotačním pláštěm tedy outrunneru. Na podzim roku 2001 byl sériově vyroben první kus AXI 2820/10, který se stal okamžitě celosvětovým bestsellerem a synonymem pro vysoce výkonný modelářský elektromotor. Díky zkušenostem a jedinečnosti principu AXI motoru naše společnost vyvinula celou řadu několika desítek vynikajících AXI motoru pro modely letadel, vrtulníků a lodí.

Společnost se zabývá též výrobou speciálních AXI motorů pro různé průmyslové aplikace vyvýjených zákazníkům na míru.

Pro jejich výrobu jsou použity nejnovější materialy a precizní zpracování. Využitím zkušeností z několikaletého vývoje AXI pohonů jsou AXI motory neustále zdokonalovány a představují v součastné době ty nejlepší a nejmodernější pohonné jednotky používané v modelářské praxi. Mezi hlavní výhody těchto střídavých elektromotorů patří velmi dobrá účinnost v širokém rozsahu zatížení a z toho plynoucí delší letové časy. Motory řady AXI s otočným pláštěm vynikají zejména vysokým kroutícím momentem, díky kterému je možné použít vrtule o velkém průměru (a vyšší účinnosti) bez převodů. Velkou předností je vysoká proudová zatížitelnost motorů AXI a díky tomu vynikající poměr výkon/hmotnost.

Motory AXI představují svojí vysokou kvalitou zpracování, spolehlivostí a technickými parametry to nejlepší ze současné nabídky na trhu.

U svých prodejců žádejte pouze originál AXI.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace